Praca pielęgniarka

лікар терапевт, лікарні

Miejsce pracy: Warszawa, al. Rzeczypospolitej 5

Jeśli:
  • komunikatywnie posługujesz się językiem polskim w mowie i piśmie,
  • posiadasz min. 3 lata doświadczenia w pracy jako Lekarz Chorób Wewnętrznych w ciągu ostatnich 5 lat,
  • legalnie przebywasz na terenie Polski,
  • masz nadany numer PESEL.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o KG,
  • zatrudnienie w Oddziale Pomocy Doraźnej lub w Oddziale Ambulatoryjnej Pomocy Doraźnej:
    -OPD: możliwość ustalenia długości dyżurów ,
    -APD: pracę od poniedziałku do piątku w godzinach (20-24), długość dyżurów świątecznych i weekendowych do ustalenia,
  • dobrą organizację pracy (wsparcie recepcji, pielęgniarek, kadry zarządzającej),
  • wsparcie edukacyjne- dofinansowanie do udziału w konferencjach medycznych, dostęp do platformy informacji medycznej ze wszystkich specjalizacji,
  • pracę według międzynarodowych procedur i standardów medycznych związanych z opieką nad Pacjentem,
  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce.
Twoje zadania:
  • opieka nad pacjentem na Oddziale Pomocy Doraźnej lub Oddziale Ambulatoryjnej Pomocy Doraźnej

Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca pozostaw nam swój kontakt (CV nie jest wymagane). Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów.

ikona
16.05.2022

Pielęgniarka / Położna / Technik analityki / Ratownik Medyczny

Synevo Sp. z o.o.
opolskie / Namysłów

Opis stanowiska: Obsługa Pacjentów w punkcie pobrań; Wykonywanie czynności pielęgniarskich w zakresie działania punktu pobrań; Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją badań....

ikona
16.05.2022

dolnośląskie / Wrocław