Praca pielęgniarka

Opiekun

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Opiekun
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/22/0352
OBOWIĄZKI:
opieka pielęgnacyjna nad pacjentami szpitala, opieka w zakresie higieny, odżywiania i poruszania się pacjenta, współpraca z personelem medycznym
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wykształcenie średnie, wyższe, wykształcenie medyczne, otwartość, empatia

Miejsce pracy:

Pszczyna


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Podobne oferty

ikona
27.06.2022

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Medicover Sp. z o.o.
mazowieckie / Warszawa, Al. Rzeczypospolitej 5

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli: posiadasz aktualne prawo wykonywania zawodu, posiadasz specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego , posiadasz kursy RKO i EKG , masz minimum...

ikona
27.06.2022

Pielęgniarka epidemiologiczna

Vratislavia Medica
dolnośląskie / Wrocław

Wśród Twoich zadań znajdą się: organizowanie i planowanie pracy własnej w zakresie profilaktyki i kontroli zakażeń szpitalnych; analizowanie czynników ryzyka zakażeń związanych z...