Praca pielęgniarka

Pielęgniarka

SZUKASZ DODATKOWEJ PRACY W TRYBIE ZDALNYM?

ZAPRASZAMY PIELĘGNIARKI, PIELĘGNIARZY DO WSPARCIA PROGRAMU TELEPORAD TPK –TELEPLATFORMY PIERWSZEGO KONTAKTU DLA PACJENTÓW

Miejsce pracy: woj. podlaskie
Oferujemy:
  • Elastyczny czas pracy – ustalamy grafiki według Państwa preferencji (poniedziałek – piątek, między godz. 08:00 a 18:00),
  • Praca całkowicie ZDALNA,
  • Atrakcyjne warunki płacowe,
  • Pełne wsparcie techniczne, zaplecze profesjonalistów zawsze gotowych do wsparcia i pomocy,
  • Komfortowe warunki pracy: poniedziałek – piątek w godzinach 08:00 - 18:00 ( według dyspozycyjności),
  • Szkolenia instruktażowe z platform do obsługi infolinii.
Wymagania:
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu – warunek konieczny,
  • Komunikatywność, umiejętność aktywnego słuchania i współpracy z pacjentem,
  • Empatia, nastawienie na dobro pacjenta,
  • Dbałość o wysokie standardy medyczne w rozmowie,
  • Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych,
  • Komputer stacjonarny/laptop, stałe łącze internetowe, słuchawki z mikrofonem,
  • Wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej.

ikona
04.08.2021

Pielęgniarka / Pielęgniarz - Diagnostyka Obrazowa

LUX MED Sp. z o.o.
mazowieckie / Warszawa - Mokotów

Praca w Pracowni Rezonansu Magnetycznego i Tomografii Komputerowej LUX MED Diagnostyka znajdującej się na terenie Szpitala Św. Elżbiety przy ul. Goszczyńskiego 1. Oferujemy: stabilne i...

ikona
04.08.2021

DaVita sp. z o.o.
wielkopolskie / Wągrowiec

Opis stanowiska: przygotowanie i prowadzenie zabiegów hemodializy, opieka nad pacjentami stacji dializ. Wymagania: wykształcenie pielęgniarskie, doświadczenie w nefrologii i dializach mile...