Praca pielęgniarka

Pielęgniarka 250

Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie
Miejsce pracy: Studzieniec
Numer: StPr/21/0615
OBOWIĄZKI:
KONTROLA STANU ZDROWIA I STANU HIGIENICZNEGO WYCHOWANKÓW, WSPÓŁPRACA Z LEKARZEM, ORGANIZACJA I OPIEKA NAD WYCHOWANKAMI UDAJĄCYMI SIĘ NA WIZYTY LUB BADANIA SPECJALISTYCZNE POZA ZAKŁAD, PODEJMOWANIE W NAGŁYCH PRZYPADKACH POSTĘPOWANIA RATOWNICZEGO, UDZIELANIE POMOCY PRZEDLEKARSKIEJ, OPIEKA NAD WYCHOWANKAMI PRZEBYWAJĄCYMI W IZBIE CHORYCH, PROWADZENIE DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: mgr pielęgniarstwa lub licencjat pielęgniarstwa
Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu

Miejsce pracy:

Studzieniec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie