Praca pielęgniarka

Pielęgniarka anestezjologiczna

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Bełżyce
Numer: StPr/22/0521
OBOWIĄZKI:

Udzielanie specjalistycznych świadczeń zdrowotnych do pacjentów w stanach zagrożenia życia, opieka w okresie znieczulenia ogólnego i innego. Sprawowanie opieki intensywnej pielęgniarskiej.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: pielęgniarstwo
Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: znajomość ustawy o pielęgniarkach i położnych

Wymagania inne:

praktyki zawodowe

Miejsce pracy:

Bełżyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 780 - 4 190 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie