Pielęgniarka Instrumentariuszka / Pielęgniarz Instrumentariusz

Miejsce pracy: Warszawa, Plac Grzybowski, ul. Bagno 2, wejście E
Zakres obowiązków:
  • instrumentowanie do zabiegów operacyjnych,
  • sprawowanie wysokospecjalistycznej opieki pielęgniarskiej,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej,
  • przygotowanie sali operacyjnej do zabiegów,
  • stosowanie procedur wynikających z pracy na bloku operacyjnym w celu zapewnienia jakości opieki pielęgniarskiej.
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych,
  • szczepienie przeciwko WZW B,
  • mile widziany kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego lub specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobrą organizację pracy własnej,
  • dobrą obsługę komputera,
  • doświadczenie w pracy przy zabiegach ortopedycznych będzie dodatkowym atutem.

Jesteśmy częścią Medicover - znanej i dynamicznie rozwijającej się w firmy – gwarantuje to stabilne i bezpieczne miejsce pracy.

Nasza oferta w pigułce:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • zespół zaangażowanych i doświadczonych osób,
  • dobra organizacja pracy, wspierana przez zespół Opiekunów Medycznych,
  • miejsce, które stale wzmacnia standardy pracy,
  • benefity: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny w naszej klinice; dofinansowanie karty sportowej, Multi Kino, Multi Teatr;  dostęp do platformy zakupowej oraz zniżki na usługi
  • prywatna opieka medyczna w naszej klinice,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów.