Pielęgniarka Koordynująca / Pielęgniarz Koordynujący Oddział Urologii

W chwili obecnej do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Szpital Medicover

Al. Rzeczypospolitej 5

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
  • posiadasz min. 2 lata doświadczenia jako osoba koordynująca pracę zespołu lub pełniąca funkcje wpierające koordynatora zespołu
  • posiadasz wyższe wykształcenie kierunkowe – Pielęgniarstwo
  • masz min. 3 lat doświadczenia w pracy jako Pielęgniarka
  • masz aspiracje, aby koordynować pracę zespołu pielęgniarskiego
  • potrafisz organizować pracę własną i zespołu oraz inicjować rozwiązania
  • potrafisz zbudować zaangażowanie w zespole
Nasza oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz kontrakt gospodarczy
  • narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon
  • nowoczesne, dynamiczne środowisko pracy oraz przyjazna atmosfera
  • samodzielność oraz odpowiedzialność
  • możliwość realnego wpływu na procesy i procedury w obszarze, którym będziesz zarządzać
  • finansowanie szkoleń menadżerskich
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover
  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits,(m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.
Twoje zadania:
  • planowanie i organizowanie pracy zespołu Pielęgniarskiego zgodnie z potrzebami
  • wspólna praca razem z zespołem w trosce o potrzeby zdrowotne i komfort pacjenta
  • nadzorowanie merytoryczne pracy zespołu
  • prowadzenie rekrutacji w celu utrzymania optymalnej struktury w zespole
  • wspieranie i motywowanie zespołu do wykonywania zadań zgodnie ze standardami medycznymi
  • nadzór nad dostępnym sprzętem medycznym, stanem leków oraz innymi materiałami medycznymi oraz planowanie ich zamówień i terminowej dostawy zgodnie z zapotrzebowaniem
  • bieżące kontrolowanie prowadzonej dokumentacji pielęgniarskiej
  • nadzorowanie warunków sanitarno – epidemiologicznych, współpraca z Pielęgniarką epidemiologiczną i Kierownikiem firmy porządkowej