Pielęgniarka (oddział wewnętrzny, oddział pediatryczny, oddział chirurgiczny, oddział geriatryczny).

Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy
Miejsce pracy: Nidzica
Numer: StPr/21/0529
OBOWIĄZKI:
Udzielanie świadczeń pielęgnacyjno - opiekuńczych i zabiegowych będących w kompetencjach pielęgniarki; udzielanie choremu pomocy w stanie zagrożenia życia; obsługiwanie sprzętu i aparatury medycznej; przygotowywanie chorego do badań diagnostycznych i zabiegów operacyjnych; podawanie choremu: leków, tlenu, krwi i środków krwiopochodnych; uczestniczenie w procesie kształcenia i doskonalenia zawodowego.Możliwość negocjacji wynagrodzenia; możliwość objęcia funkcji; finansowanie szkoleń; dodatkowe uposażenie za zdobycie umiejętności, uprawnień; praca w komfortowych warunkach; nowo wybudowany obiekt - sale pacjentów 2 - łóżkowe z dostępem do toalet, kompletne zaplecze socjalne dla personelu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: Pielęgniarstwo
Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: pielęgniarstwo

Miejsce pracy:

Nidzica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 772,25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy