Praca pielęgniarka

Pielęgniarka Oddziałowa / Pielęgniarz Oddziałowy

Ogłoszenie numer: 7736457, z dnia 2022-11-28

Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej (WIML) jest jednym z nielicznych w skali europejskiej ośrodków naukowo-badawczo-szkoleniowych i kliniczno-diagnostycznych, specjalizujących się w problematyce medycyny lotniczej

Misją WIML jest świadczenie usług badawczych, naukowych i medycznych na najwyższym poziomie. Wysoko wykwalifikowana kadra Instytutu, nowoczesne laboratoria i unikalne urządzenia badawcze są gwarantem najlepszej jakości i profesjonalizmu.

Miejsce pracy: Warszawa, Żoliborz

Nr Ref.: 261 852 712

Opis stanowiska

  • organizacja i realizacja kompleksowych, profesjonalnych świadczeń z zakresu pielęgniarstwa anestezjologicznego w obrębie Zakładu Anestezjologii i Intensywnej Terapii i poza nim w razie konieczności,
  • nadzór i szczegółowe dbanie o przestrzeganie zasad aseptyki oraz reżimu sanitarnego,
  • organizacja pracy podległego personelu poprzez planowanie i dobór prawidłowych metod postępowania z zakresu pielęgniarstwa anestezjologicznego stosownie do kwalifikacji personelu, stanu zdrowia pacjentów, ustalonego planu operowania oraz wyposażenia poprzez zaopatrywanie stanowisk pracy w niezbędny sprzęt, aparaturę leki, materiały medyczne, techniczne,
  • sporządzanie harmonogramów pracy, planu urlopów wypoczynkowych, ustalanie zastępstw w razie nieobecności podległych pracowników, rozliczanie czasu pracy,
  • planowanie rzeczywistego zapotrzebowania na świadczenia z zakresu pielęgniarstwa anestezjologicznego,
  • monitorowanie, analizowanie i ocena, jakości pracy podległego personelu,
  • zapewnienie właściwej organizacji pracy umożliwiającej prawidłowe i  terminowe wykonywanie zabiegów operacyjnych,
  • nadzór nad prawidłowym przechowywaniem i terminami ważności leków, materiałów opatrunkowych, implantów, sprzętu jednorazowego użytku i innych oraz nadzór nad ich racjonalnym gospodarowaniem,
  • zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy personelu oraz pacjentów,
  • dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych.

Wymagania

  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • specjalizacji z zakresu pielęgniarstwa anestezjologicznego
  • tytuł magistra na kierunku pielęgniarstwo oraz  min 1 rok pracy w szpitalu, lub
  • tytuł magistra w zawodzie, w którym może być uzyskiwany tytuł specjalisty w dziedzinie mającej zastosowanie w ochronie zdrowia, i licencjat pielęgniarstwa lub średnie wykształcenie medyczne w zawodzie pielęgniarka oraz  min 1 rok pracy w szpitalu, lub
  • licencjat pielęgniarstwa i tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa lub promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej, lub organizacji i zarządzania oraz min 3 lata pracy w szpitalu, lub
  • licencjat pielęgniarstwa i kurs kwalifikacyjny oraz min 4 lata pracy w szpitalu, lub
  • średnie wykształcenie medyczne w zawodzie pielęgniarka i specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa lub promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej, lub organizacji i zarządzania oraz min 5 lat pracy w szpitalu
  • umiejętności obsługi komputera,
  •  komunikatywności oraz umiejętności współpracy,
  • doskonałej organizacji pracy własnej,
  • ukierunkowania na dobro Pacjenta oraz na jakość świadczonych usług.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę na cały etat,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy.