Praca pielęgniarka

Pielęgniarka Operacyjna / Pielęgniarz Operacyjny

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Proszowicach

ogłasza nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: Proszowice

SP ZOZ Proszowice, ul. Kopernika 13, 32-100 Proszowice

Zakres obowiązków:
  • asystowanie do zabiegów operacyjnych,
  • współpraca z zespołem zabiegowym,
  • przygotowywanie zestawów oraz instrumentarium do operacji,
  • nadzór nad sprzętem.
Poszukiwane kompetencje:
  • co najmniej średnie wykształcenie,
  • kurs kwalifikacyjny z pielęgniarstwa operacyjnego,
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność współpracy w zespole.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę w oparciu o umowę cywilnoprawną,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • miłą atmosferę w zespole.