Pielęgniarka / Pielęgniarz - Instrumentariuszka / Instrumentariusz

Dla nas ważny jest człowiek a nie CV.
Dlatego wystarczy, że klikniesz Aplikuj i zaznaczysz odpowiedzi w formularzu.
Miejsce pracy: Warszawa

Szpital Medicover

Al. Rzeczypospolitej 5

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:
  • posiadasz ukończony kurs kwalifikacyjny z pielęgniarstwa chirurgicznego lub specjalizację z pielęgniarstwa operacyjnego,
  • posiadasz doświadczenie w chirurgii ogólnej, ginekologii, laryngologii lub ortopedii - mile widziane,
  • posiadasz doświadczenie w samodzielnej pracy na Bloku Operacyjnym.
Będziesz odpowiedzialny/a za:
  • pracę na wielospecjalistycznym Bloku Operacyjnym Szpitala Medicover,
  • współpracę z innymi specjalistami w opiece nad Pacjentem.
Nasza oferta w pigułce:
  • elastyczny grafik,
  • dodatek NFZ,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kontrakt gospodarczy lub umowę zlecenie,
  • przejrzysty zakres obowiązków,
  • atrakcyjne warunki socjalne,
  • jasna ścieżka rozwoju,
  • praca w przyjaznym zespole, gdzie aż 70% pracowników Medicover uważa atmosferę i relacje jako największy atut firmy.

ikona
26.01.2022

Pielęgniarz / Pielęgniarka

LUX MED Sp. z o.o.
mazowieckie / Warszawa - ul. Goszczyńskiego 1

Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie; stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce. różnorodne formy współpracy; możliwość podjęcia dyżurów 12 i/lub 24...

ikona
26.01.2022

Pielęgniarz / Pielęgniarka - Centrum Diagnostyczne

małopolskie / Kraków - ul. Tischnera 8

Praca w Pracowni Rezonansu Magnetycznego i Tomografii Komputerowej LUX MED Diagnostyka przy ul. Tischnera 8 w Krakowie. Oferujemy: Możliwość zatrudnienia na pełen wymiar etatu bądź podjęcie...