Praca pielęgniarka

Pielęgniarka / Pielęgniarz Oddziału Szpitalnego

Warszawa

Szpital Damiana

ul. Wałbrzyska 46

Chętnie zatrudnimy osoby, które posiadają:
  • 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku pielęgniarki na oddziałach szpitalnych;
  • kurs z zakresu wykonywania i interpretacji zapisu EKG;
  • kurs krwiodawstwa i krwiolecznictwa;
  • orientację na Pacjenta oraz dobrą organizację pracy.
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • możliwość elastycznego zatrudnienia;
  • pakiet świadczeń pozapłacowych (min. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa);
  • elastyczny czas pracy, który pozwoli na realizację innych aktywności.

ikona
04.08.2021

Pielęgniarka / Pielęgniarz - Diagnostyka Obrazowa

LUX MED Sp. z o.o.
mazowieckie / Warszawa - Mokotów

Praca w Pracowni Rezonansu Magnetycznego i Tomografii Komputerowej LUX MED Diagnostyka znajdującej się na terenie Szpitala Św. Elżbiety przy ul. Goszczyńskiego 1. Oferujemy: stabilne i...

ikona
04.08.2021

Pielęgniarka

DaVita sp. z o.o.
wielkopolskie / Wągrowiec

Opis stanowiska: przygotowanie i prowadzenie zabiegów hemodializy, opieka nad pacjentami stacji dializ. Wymagania: wykształcenie pielęgniarskie, doświadczenie w nefrologii i dializach mile...