Praca pielęgniarka

Pielęgniarka / Pielęgniarz - Punkt Szczepień

Warszawa Lotnisko Okęcie

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • wykonywanie szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2.
Chętnie zatrudnimy osoby, które posiadają:
  • aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • doświadczenie zawodowe w zakresie przeprowadzania szczepień ochronnych.
Oferujemy:
  • duży wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • elastyczny czas pracy, który pozwoli na realizację innych aktywności;
  • niezbędny sprzęt ochrony indywidualnej.

ikona
04.08.2021

Pielęgniarka / Pielęgniarz - Diagnostyka Obrazowa

LUX MED Sp. z o.o.
mazowieckie / Warszawa - Mokotów

Praca w Pracowni Rezonansu Magnetycznego i Tomografii Komputerowej LUX MED Diagnostyka znajdującej się na terenie Szpitala Św. Elżbiety przy ul. Goszczyńskiego 1. Oferujemy: stabilne i...

ikona
04.08.2021

Pielęgniarka

DaVita sp. z o.o.
wielkopolskie / Wągrowiec

Opis stanowiska: przygotowanie i prowadzenie zabiegów hemodializy, opieka nad pacjentami stacji dializ. Wymagania: wykształcenie pielęgniarskie, doświadczenie w nefrologii i dializach mile...