Pielęgniarka/ Pielęgniarz w Poradni Podstawowej Opieki Medycznej

Centrum Medyczne PZU Zdrowie Polmedic
Miejsce pracy: Radom
Twoje zadania:
  • Współpraca z lekarzami
  • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją medyczną Pacjenta
  • Wykonywanie EKG oraz podstawowych zabiegów pielęgniarskich
  • Przygotowywanie gabinetów do pracy
  • Praca w Punkcie Szczepień
Czekamy na Ciebie, jeśli :
  • Posiadasz tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa: rodzinnego lub pediatrycznego, środowiskowego, środowiskowo-rodzinnego, przewlekle chorych i niepełnosprawnych, opieki długoterminowej, w ochronie zdrowia pracujących, środowiska nauczania i wychowania, zachowawczego, promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej albo:
    • ukończony kurs kwalifikacyjny w tym zakresie albo,
    • odbyte szkolenie specjalizacyjne w tym zakresie albo,
    • odbyty kurs kwalifikacyjny w tym zakresie albo,
    • posiadasz tytuł zawodowy magistra pielęgniarstwa;
  • Jesteś osobą komunikatywną, empatyczną i zorientowaną na Pacjenta
  • Dobrze organizujesz pracę własną
  • Umiesz pracować w zespole
  • Jesteś nastawiona/y na współpracę, zaangażowanie i lojalność
  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
Korzyści dla Ciebie:
  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w miłej atmosferze
  • Praca w firmie o stabilnej pozycji rynkowej