Praca pielęgniarka

Pielęgniarka / Pielęgniarz w Pracowni TK i MRI

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Warszawa

Szpital Damiana

ul. Wałbrzyska 46

Chętnie zatrudnimy osoby, które posiadają:
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku pielęgniarki w pracowni TK i MRI,
  • kurs z zakresu pielęgniarstwa anestezjologicznego,
  • orientację na Pacjenta oraz dobrą organizację pracy,
  • gotowość do pracy zmianowej.
Zadania:
  • przeprowadzanie wywiadu medycznego pod kątem braku przeciwskazań do wykonania badania rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej oraz badań rtg z kontrastem;
  • podawanie środków kontrastowych do badań rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej;
  • podejmowanie odpowiednich działań na wypadek wystąpienia reakcji niepożądanych.
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • pakiet świadczeń pozapłacowych (min. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa);
  • elastyczny czas pracy, który pozwoli na realizację innych aktywności.