Praca pielęgniarka

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Miejsce pracy: Warszawa, Al. Rzeczypospolitej 5

Aplikuj, jeśli posiadasz:
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • kurs przetaczania krwi i jej składników, EKG i RKO – każdy dodatkowy będzie dużym atutem,
  • doświadczenie w pracy z dziećmi,
  • znajomość języka angielskiego- mile widziane.
Mile widziany:
  • kurs chirurgiczny, pediatryczny lub doświadczenie w pracy na chirurgii dziecięcej
Nasza oferta  w pigułce:
  • praca na Oddziale Pediatrycznym,
  • zespół zaangażowanych i doświadczonych osób,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kontrakt gospodarczy lub umowę zlecenie,
  • elastyczny czas pracy, praca w trybie zmianowym 12 i 24-godzinnym, co pozwoli Ci na utrzymanie równowagi pomiędzy życiem prywatnym a pracą,
  • finansowanie kursów specjalistycznych przez Medicover- możliwość podwyższania Twoich kwalifikacji,
  • dobra organizacja pracy, wspierana przez zespół Opiekunów Medycznych,
  • miejsce, które stale wzmacnia standardy pracy,
  • program poleceń wewnętrznych- otrzymuj premie za polecenie znajomych do pracy,
  • benefity: prywatna opieka medyczna w Medicover, współfinansowana karta sportowa, dostęp do platformy Medicover Benefits, platforma e-learningowa do nauki języka angielskiego oraz wewnętrznych szkoleń.

Dla nas ważny jest człowiek, nie CV.

Wystarczy, że klikniesz Aplikuj i zaznaczysz odpowiedzi w formularzu.

ikona
16.05.2022

Pielęgniarka / Położna / Technik analityki / Ratownik Medyczny

Synevo Sp. z o.o.
opolskie / Namysłów

Opis stanowiska: Obsługa Pacjentów w punkcie pobrań; Wykonywanie czynności pielęgniarskich w zakresie działania punktu pobrań; Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją badań....

ikona
16.05.2022

dolnośląskie / Wrocław