Praca pielęgniarka

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Ogłoszenie numer: 7667085, z dnia 2022-11-07

SALVUS Sp. z o.o.

Podmiot leczniczy działający na terenie województwa pomorskiego.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • Pielęgniarka szkolna na terenie Gdańska.

Wymagania

  • kurs kwalifikacyjny medycyny szkolnej lub tytuł magistra pielęgniarstwa
  • ewentualnie osobę chętną do ukończenia kursu kwalifikacyjnego
  • praca nastawiona na realizację zadań (praca dodatkowa 1/2 dni tydzień lub m-c)
  • wynagrodzenia wg aktualnych siatek

Oferujemy

  • typ zatrudnienia - umowa o pracę lub praca dodatkowa 1-2 dni w tygodniu
  • dowolny typ umowy
  • wynagrodzenie wg aktualnych siatek