Pielęgniarka / Położna / Technik analityki / Ratownik Medyczny

Miejsce pracy: Żary
Opis stanowiska:
  • Obsługa Pacjentów w punkcie pobrań;
  • Wykonywanie czynności pielęgniarskich w zakresie działania punktu pobrań;
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją badań.
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe oraz czynne prawo wykonywania zawodu;
  • Znajomość procedur medycznych;
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office;
  • Dużo pozytywnej energii.
Oferujemy:
  • Formy zatrudnienia dopasowane do pracownika: umowę o pracę lub umowę zlecenie;
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie);
  • Możliwość dopasowania czasu pracy do innych zajęć;
  • Doskonałą atmosferę każdego dnia.