Pielęgniarka / Położna / Technik analityki / Ratownik Medyczny

Miejsce pracy: Żory
Opis stanowiska:
  • Obsługa Pacjentów w punkcie pobrań;
  • Wykonywanie czynności pielęgniarskich w zakresie działania punktu pobrań;
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją badań.
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe oraz czynne prawo wykonywania zawodu;
  • Znajomość procedur medycznych;
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office;
  • Dużo pozytywnej energii.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
  • Możliwość dopasowania czasu pracy do innych zajęć;
  • Perspektywę doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń;
  • Doskonałą atmosferę każdego dnia.