Praca pielęgniarka

Pielęgniarka, pracownik pomocniczo-porządkowy

Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu
Miejsce pracy: Tomisław
Numer: StPr/21/0182
OBOWIĄZKI:

Praca z osobami starszymi. Pomoc w ich podstawowych czynnościach życiowych, m.in. w jedzeniu, ubieraniu się, podawaniu leków, myciu. Zmiana opatrunków oraz pampersów. dodatkowo prace porządkowe w ich otoczeniu - pokoje. Miejsce wykonywania pracy Tomisław 41 c. Praca wykonywana w ramach umowy zlecenie.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie zawodowe, umiejetność pracy z osobami psychicznie chorymi, staż pracy 5 lat, chęć ciągłego uczenia się, miła aparycja, spokojne i wyrozumiałe nastawienie do osób starszych i zchorowanych.

Miejsce pracy:

Tomisław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu