Praca pielęgniarka

Pielęgniarka - ratownik medyczny – punkt pobrań materiału biologicznego

Ogłoszenie numer: 4400791, z dnia 2021-03-25

Instytut Hematologii i Transfuzjologii

poszukuje kandydata na stanowisko:

Pielęgniarka - ratownik medyczny – punkt pobrań materiału biologicznego

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

 

Opis stanowiska

  • system pracy jednozmianowy (7,35 godzin)

Wymagania

  • mile widziany kandydat o statusie emeryta

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę zlecenie
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Podobne oferty

ikona
18.04.2021

Pielęgniarka, Położna, Ratownik Medyczny do kwalifikacji i szczepień przeciw covid-19

CORTEN MEDIC TOMASZ SIKORA
świętokrzyskie / Kielce

kwalifikacje do szczepień COVID-19 (z możliwością kontaktu z lekarzem pod telefonem) wystawianie zaświadczenia o dopuszczeniu do szczepienia informowanie pacjenta o przebiegu szczepienia i...

ikona
18.04.2021

Pielęgniarka, Położna, Ratownik Medyczny do kwalifikacji i szczepień przeciw covid-19

CORTEN MEDIC TOMASZ SIKORA
mazowieckie / Warszawa, Radom, Tłuszcz, Płock, Milanówek

kwalifikacje do szczepień COVID-19 (z możliwością kontaktu z lekarzem pod telefonem) wystawianie zaświadczenia o dopuszczeniu do szczepienia informowanie pacjenta o przebiegu szczepienia i...