Praca pielęgniarka

Pielęgniarka środowiskowo - rodzinna

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/1698
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie czynności pielęgniarskich zarówno w przychodni jak i w terenie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne
Uprawnienia: prawo wykonywania zawodu pielęgniarki
Uprawnienia: pielęgniarka rodzinna - środowiskowa

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie medyczne wraz z ukończonym kursem środowiskowo - rodzinnym; aktualne prawo wykonywania zawodu; ukończone kursy specjalistyczne z zakresu szczepień ochronnych, wykonywania i interpretacji zapisu EKG; znajomość obsługi komputera i programu mMedica; osoba z doświadczeniem na stanowisku pielęgniarki; orientacja na pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organiazacja pracy własnej

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie