Praca pielęgniarka

Pielęgniarka szkolna

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/09928
OBOWIĄZKI:
- opieka przedmedyczna nad uczniami- prowadzenie dokumentacji, pomiary
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pielęgniarka
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Pierwsza pomoc przedmedyczna

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie zawodowe (medyczne), znajomość pierwszej pomocy przedmedycznej.Obowiązki:- opieka przedmedyczna nad uczniami- prowadzenie dokumentacji, pomiary

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy