Praca pielęgniarka

Pielęgniarka szkolna

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim
Miejsce pracy: Pomiechówek
Numer: StPr/22/0407
OBOWIĄZKI:
Dbanie o czystość i zdrowie uczniów.Częściowy bilans zdrowia uczniów wyznaczony dla pielęgniarki.Uczestnictwo jako pielęgniarka w zawodach odbywających się w szkole.W szkole znajduje się gabinet lekarski przeznaczony dla pracy pielęgniarki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pielęgniarka
Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: Pielęgniarstwo

Wymagania dodatkowe:

Zawód: Pielęgniarka - specjalista pielęgniarstwa środowiska nauczania i wychowania

Wymagania inne:

Mile widziany ukończony kurs przeznaczony dla wykonywania zawodu pilęgniarki szkolnej - możliwość doszkolenia w miejscu pracy.

Miejsce pracy:

Pomiechówek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim