Praca pielęgniarka

Pielęgniarka

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Miejsce pracy: Głogów
Numer: StPr/20/0836
OBOWIĄZKI:

stała współpraca z opeikunami, wczesne reazgowanie na niepokojące objawy ze strony zdrwoia dzieci; stałe czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci, korzystanie z poiadanej wiedzy i umiejętności w celu zagwarantowania dzieciom właścicwej opieki pielęgnacyjnej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: medyczne
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: medyczne w zawodzie pielęgniarki/położnej

Wymagania inne:

średnie medyczne w zawodzie pielęgniarki/położnej lub wyższe, prawo do wykonywania zawodu pielęgniarki/położnej na obszarze RP; umiejętność pracy w zespole; wysoka kultura osobista; komunikatywność

Miejsce pracy:

Głogów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 600 - 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie