Praca pielęgniarka

Pielęgniarka

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/20/2259
OBOWIĄZKI:
1) podawanie leków mieszkańcom DPS zgodnie z obowiązującymi przepisami, pilnowanie ich przyjmowania oraz obserwowanie ewentualnych skutków ubocznych ich stosowania,2) realizacja zleceń lekarskich w zakresie zabiegów medycznych (w tym opatrunki, pobieranie materiału do badań, mierzenie ciśnienia tętniczego, badanie poziomu cukru, zapobieganie odleżynom),3) sprawowanie opieki nad mieszkańcami DPS poprzez zmianę opatrunków, pomoc w użyciu środków i materiałów medycznych, przedmiotów ortopedycznych, a także w utrzymaniu higieny,4) systematyczne dokonywanie obchodów pokoi mieszkańców, 5) w przypadku pogorszenia się stanu zdrowia mieszkańca, nagłego wypadku lub jego śmierci niezwłocznie zawiadomienie służb ratunkowych oraz rodziny wskazanej w dokumentacji,6) udzielanie pierwszej pomocy medycznej w wypadkach, urazach, i stanach nagłego zagrożenia życia,7) staranne prowadzenie obowiązującej dokumentacji medycznej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pielęgniarka
Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne

Wymagania inne:

prawo wykonywania zawodu, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku,

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie