Praca pielęgniarka

Pielęgniarka

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Pielęgniarka
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/22/0919
OBOWIĄZKI:

opieka nad osobą niepełnosprawną

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pielęgniarka
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Miejsce pracy:

Lublin


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Podobne oferty

ikona
16.05.2022

Pielęgniarka / Położna / Technik analityki / Ratownik Medyczny

Synevo Sp. z o.o.
opolskie / Namysłów

Opis stanowiska: Obsługa Pacjentów w punkcie pobrań; Wykonywanie czynności pielęgniarskich w zakresie działania punktu pobrań; Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją badań....

ikona
16.05.2022

Pielęgniarka / Położna / Technik analityki / Ratownik Medyczny

Synevo Sp. z o.o.
dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska: Obsługa Pacjentów w punkcie pobrań; Wykonywanie czynności pielęgniarskich w zakresie działania punktu pobrań; Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją badań....