Praca pielęgniarka

Pielęgniarka

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Pielęgniarka
Miejsce pracy: Szczawnica
Numer: StPr/21/0808
OBOWIĄZKI:
Praca w Sanatorium. Obsługa turnusów z NFZ.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu


Wymagania inne:

System czasu pracy:ruch ciagły, 07:00-07:00 (1 dzień pracy, 2 dni wolnego)

Miejsce pracy:

Szczawnica


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Podobne oferty

ikona
20.09.2021

Pielęgniarka / Pielęgniarz - Diagnostyka Obrazowa

LUX MED Sp. z o.o.
łódzkie / Łódź

Rekrutacja do Pracowni Tomografii Komputerowej LUX MED Diagnostyka przy ul. Targowej w Łodzi. Poszukujemy osób dyspozycyjnych do podjęcia współpracy od poniedziałku do piątku w godz....

ikona
20.09.2021

Pielęgniarka / Pielęgniarz

LUX MED Sp. z o.o.
mazowieckie / Warszawa

Praca w centrach medycznych LUX MED na terenie Warszawy. Możliwość wskazania preferowanej lokalizacji miejsca pracy. Oferujemy: stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej...