Praca pielęgniarka

Pielęgniarka

Sądecki Urząd Pracy
Pielęgniarka
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/22/0346
OBOWIĄZKI:

Pielęgniarka - rejestracja, obsługa pacjentów, asysta przy zabiegach chirurgicznych, wykształcenie preferowane wyższe z zakresu pielęgniarstwa, doświadczenie mile widziane. Wymagane prawo wykonywania zawodu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pielęgniarka
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Miejsce pracy:

Nowy Sącz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

3 010 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Sądecki Urząd Pracy

Podobne oferty

ikona
22.05.2022

Pielęgniarz / Pielęgniarka

LUX MED Sp. z o.o.
pomorskie / Gdynia, ul. Porębskiego 9

Praca w CM Medycyna Rodzinna LUX MED przy ul. Porębskiego 9 w Gdyni. Centrum Medyczne świadczy usługi na podstawie kontraktu NFZ z zakresu POZ (Poradnia Chorób Wewnętrznych, Poradnia Dzieci...

ikona
22.05.2022

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Fresenius
mazowieckie / Otwock

Opis stanowiska: prowadzenie zabiegów hemodializy opieka pielęgniarska nad pacjentami hemodializowanymi oraz dializowanymi otrzewnowo prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej Warto z nami...