Praca pielęgniarka

Pielęgniarka

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Tarczyn
Numer: StPr/22/0847
OBOWIĄZKI:

REF PI Zakres: - świadczenie usług zdrowotych, a w szczególności świadczeń pielęgnacyjnych,zabiegowych,diagnostycznych,leczniczych,rehabilitacyjnych oraz w zakresie promocji zdrowia w stosunku do osób zdrowych,chorych,niepełnosprawnych,dzieci i młodziezy oraz ich rodzin w warunkach stacjonarncyh,ambulatoryjnych i domowej opieki zdrowotnej.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, medyczne, kierunek: pielęgniarstwo
Język: polski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Miejsce pracy:

Tarczyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 185,85 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie