Praca pielęgniarka

Pielęgniarka

Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Pielęgniarka
Miejsce pracy: Przeworsk
Numer: StPr/20/0839
OBOWIĄZKI:
Pomoc lekarzowi, wykonywanie tomografii oka / pola widzenia, obsługa recepcji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne


Wymagania inne:

Prawo wykonywania zawodu - warunek konieczny

Miejsce pracy:

Przeworsk


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Podobne oferty

ikona
13.10.2020

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Dolnośląskie Centrum Dziecięce (DCD)
dolnośląskie / Wrocław

Przejmij odpowiedzialność za: obsługę gabinetu zabiegowego: iniekcje, pomiar RR, prowadzenie dokumentacji, praca wg procedur wewnętrznych, obsługę punktu pobrań: pobieranie krwi,...

ikona
13.10.2020

Młodsza Pielęgniarka / Młodszy Pielęgniarz Ambulatorium z Izbą Chorych

OKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJ
mazowieckie / Radom

– w następujących jednostkach organizacyjnych: Areszt Śledczy w Radomiu, ul. Wolanowska 120, 26-600 Radom (docelowo Szpital przy Areszcie Śledczym w Radomiu) - planowana liczba przyjęć...