Praca pielęgniarka

Pielęgniarka

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/0407
OBOWIĄZKI:
wykonywanie czynności pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej, współpraca z lekarzem. Praca na 2 zmiany 8.00-15.35, 10.25-18.00.Praca na umowę o pracę lub umowę zlecenie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pielęgniarka
Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne

Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe medyczne, mile widziane doświadczenie w zawodzie

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu