Praca pielęgniarka

Pielęgniarka

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pielęgniarka
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/20/1995
OBOWIĄZKI:
praca w gabinecie zabiegowym, rejestracja pacjentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: Pielęgniarstwo


Wymagania inne:

Praca w gabinecie zabiegowym, w rejestracji.

Miejsce pracy:

Kielce


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Podobne oferty

ikona
23.11.2020

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Dolnośląskie Centrum Dziecięce (DCD)
dolnośląskie / Wrocław

Przejmij odpowiedzialność za: obsługę gabinetu zabiegowego: iniekcje, pomiar RR, prowadzenie dokumentacji, praca wg procedur wewnętrznych, obsługę punktu pobrań: pobieranie krwi,...

ikona
23.11.2020

Pielęgniarz / Pielęgniarka

LUX MED Sp. z o.o.
mazowieckie / Konstancin-Jeziorna

Praca w ośrodku opiekuńczo-rehabilitacyjnym Tabita należącym do Grupy LUX MED. Placówka, oferuje rehabilitację leczniczą oraz całodobową opiekę nad Pacjentami w każdym wieku, wymagającymi...