Praca pielęgniarka

Pielęgniarka

Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie
Miejsce pracy: Wieleń
Numer: StPr/20/0843
OBOWIĄZKI:

Prowadzenie dokumentacji oraz opieka pielęgniarki nad mieszkańcami ZDPS RM w Wieleniu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: pielęgniarka
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Pielęgniarstwo

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe - wskazane. Aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki.

Miejsce pracy:

Wieleń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie