Praca pielęgniarka

Pielęgniarka

Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie
Miejsce pracy: Wieleń
Numer: StPr/21/0183
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie dokumentacji oraz opieka pielęgniarki nad mieszkańcami ZDPS.RM w Wieleniu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: pielęgniarstwo
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: pielęgniarstwo
Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe w zawodzie pielęgniarki - wskazane

Miejsce pracy:

Wieleń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie