Praca pielęgniarka

Pielęgniarka

Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie
Miejsce pracy: Czarnków
Numer: StPr/20/0184
OBOWIĄZKI:
opieka nad pacjentami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pielęgniarka
Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne

Miejsce pracy:

Czarnków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

ikona
07.12.2021

Pielęgniarz / Pielęgniarka

LUX MED Sp. z o.o.
mazowieckie / Warszawa - Ochota, ul. Grójeckia 186

Praca w gabinecie zabiegowym lub w punkcie szczepień pediatrycznych w CM Medycyna Rodzinna LUX MED przy ul. Grójeckiej 186 w Warszawie. Centrum Medyczne świadczy usługi na podstawie kontraktu...

ikona
07.12.2021

Pielęgniarka instrumentariuszka

Vratislavia Medica
dolnośląskie / Wrocław

Wśród Twoich zadań znajdą się: instrumentowanie w czasie zabiegu, ścisłe współpracowanie z lekarzem operatorem; sprawdzanie stanu technicznego i sprawności narzędzi; przygotowywanie...