Praca pielęgniarka

Pielęgniarka

Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie
Miejsce pracy: Wieleń
Numer: StPr/22/0420
OBOWIĄZKI:

Prowadzenie dokumentacji oraz opieka pielęgniarki nad mieszkańcami ZDPS.RM w Wieleniu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, medyczne

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe: Wskazane Aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniaki.

Miejsce pracy:

Wieleń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 do 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie