Praca pielęgniarka

Pielęgniarka

Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Pielęgniarka
Miejsce pracy: Gryfino
Numer: StPr/21/0065
OBOWIĄZKI:
Praca w przychodni oraz w środowisku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu


Wymagania inne:

rok w zawodzie pielęgniarki, kursy kwalifikacyjne

Miejsce pracy:

Gryfino


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 5 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Podobne oferty

ikona
05.03.2021

Pielęgniarka / Pielęgniarz

LUX MED Sp. z o.o.
małopolskie / Kraków

Praca w Centrum Medycznym LUX MED Oferujemy: Możliwość zatrudnienia na pełen wymiar etatu bądź podjęcie współpracy w formie pracy dodatkowej; Dobrze wyposażone stanowisko pracy; Wolne...

ikona
05.03.2021

Pielęgniarka / Pielęgniarz - Diagnostyka Obrazowa

LUX MED Sp. z o.o.
łódzkie / Łódź

Rekrutacja do Pracowni Tomografii Komputerowej LUX MED Diagnostyka przy ul. Targowej w Łodzi. Placówka przyjmuje Pacjentów na badania od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00. Oferujemy:...