Praca pielęgniarka

Pielęgniarka

Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu
Miejsce pracy: Myślibórz
Numer: StPr/22/0223
OBOWIĄZKI:

Sprawowanie bezpośredniej opieki nad mieszakńcami w formie świadczeń opiekuńczych, pielęgnacyjnych i pielęgniarskich. Prowadzenie dokumentacji dot. stanu zdrowia mieszkańców, wykonywasnie zaleceń lekarskich.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: pielęgniarstwo

Miejsce pracy:

Myślibórz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu