Praca pielęgniarka

Pielęgniarka/asystent medyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie
Miejsce pracy: Wąpielsk
Numer: StPr/22/0942
OBOWIĄZKI:
praca pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej oraz asystenta medycznego lekarza
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu
Uprawnienia: Obsługa komputera i internetu
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

[Inne] : wymagania pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej ,zgodnie z brzmieniem art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 27.10.2017 r. o podstawowej opieki zdrowotnej

Miejsce pracy:

Wąpielsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie