Praca pielęgniarka

Specjalista pielegniarstwa opieki długoterminowej

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Szymanów
Numer: StPr/21/1614
OBOWIĄZKI:

znajomość procedur medycznych, sumienność, dokładnośc,samodzielność,punktualność, odpowiedzialność,uczciwość, zaangażowanie, dobra organizacja pracy własnej, dyspozycyjność zmianowa.specjalista pielegniarstwa

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: specjalista pielęgniarstwa
Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: specjalista pielęgniarstwa

Wymagania inne:

uprawnienie-czynne prawo do wykonywania zawodu, znajomość procedur medycznych, sumienność, dokładnośc,samodzielność,punktualność, odpowiedzialność,uczciwość, zaangażowanie, dobra organizacja pracy własnej, dyspozycyjnośc zmianowa.

Miejsce pracy:

Szymanów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie