Praca pielęgniarka

Technik Analityki Medycznej

Miejsce pracy: Toruń

Jesteśmy firmą o europejskim zasięgu wchodzącą w skład międzynarodowej sieci Laboratoriów Medycznych - działających na terenie Europy Środkowo – Wschodniej. Synevo Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2002 roku. Kładziemy nacisk na stały rozwój otwierając nowe Laboratoria Analityczne. Świadczymy kompleksową usługę w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej - od prostych badań diagnostycznych po prowadzenie skomplikowanych projektów badań klinicznych – w tym podstawowe badania krwi, badania genetyczne, badania immunologiczne, badania hormonalne, badania w czasie ciąży i wiele innych.

Opis stanowiska
  • Obsługa Pacjentów w punkcie pobrań;
  • Wykonywanie czynności pielęgniarskich w zakresie działania punktu pobrań;
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją badań.
Wymagania
  • Wykształcenie kierunkowe oraz czynne prawo wykonywania zawodu;
  • Znajomość procedur medycznych;
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office;
  • Dużo pozytywnej energii.
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
  • Pracę w godzinach 6:00-10:30;
  • Perspektywę doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń.
  • Doskonałą atmosferę każdego dnia.